Ostropestřec mariánský

Léčivá bylina s blahodárnými účinky

Ostropestřec mariánský tinktura, kapky a další produkty

Nabídka produktů z ostropestřce mariánského

Plody rostliny ostropestřec mariánský je možné zužitkovat na celou řadu produktů. Prim rozhodně hraje olej a čaj, které patří mezi nejoblíbenější a nejžádanější v prodejnách se zdravou výživou. Mezi další produkty z této rostliny patří ostropestřec mariánský kapky, ostropestřec mariánský tinktura nebo například tablety. Tyto produkty vynikají svými pozitivními účinky na játra, žlučník a další oblasti našeho těla. Rozdíl spočívá zejména v jejich formě a dávkování. Často je doplňují i výtažky z dalších rostlin a bylin.

 

Ostropestřec mariánský tinktura (kapky)

Produkt ostropestřec mariánský tinktura je určen k vnitřnímu i zevnímu použití. Dávkuje se většinou 20 kapek dvakrát až třikrát denně. Dávkování se může mírně lišit v závislosti na výrobci produktu. Pro zevní použití se produkt ostropestřec mariánský kapky využívá například na křečové žíly nebo hemeroidy.

Vyzkoušejte ostropestřec ve formě tinktury

Přejít do e-shopu

 

Ostropestřec mariánský tablety

Pro mnohé z nás jsou ideální formou, jak dostat ostropestřec mariánský do těla, tablety. Ty se užívají po jídle. Rovněž jsou vhodné i na dlouhodobé užívání. Buď se jedná o čistý ostropestřec nebo o ostropestřec doplněný chlorellou, česnekem, lopuchem či vitamínem C.

 

Ostropestřec - dávkování, jak dlouho užívat

Všechny produkty z ostropestřce jsou určeny k dlouhodobému užívání ve formě kúr. U všech produktů je proto nutné dodržovat přestávky v užívání, trvající několik týdnů až měsíců, v závislosti na konkrétních produktech. Podrobné informace byste vždy měli najít v příbalovém letáku, který k ostropestřci obdržíte. Například ostropestřec mariánský čaj můžete užívat několik týdnů, zatímco ostropestřec mariánský olej jen po několik dnů, a pak vysadit. Pokud ho chcete užívat po celý rok, můžete zvolit například 3 týdny užívání a 2 týdny volna. Je také dobré užívat ostropestřec v pravidelně opakujících se kůrách na jaře, v létě, na podzim a v zimě (například jeden měsíc ano, dva měsíce ne).

 

Pokud potřebujete naši radu ohledně užívání produktů z ostropestřce mariánského, neváhejte nás kontaktovat.

VYHLEDÁVÁNÍ

Vyzkoušejte ostropestřec

 

Regalen

 

Regalen

Přejít do e-shopu

Vysoce účinný bylinný širokozáběrový prostředek vhodný pro celkovou detoxikaci organismu. Pomocí biorezonance působí na samotnou příčinu onemocnění...

 

Jaterní očista

 

Jaterní očista I s ostropestřcem

Přejít do e-shopu

14-20 ti denní detoxikační kůra vhodná pro všechny kdo chtějí očistit svůj organismus od škodlivých látek

 

Pročišťující tinktura s ostropestřcem mariánským

 

Pročišťující tinktura s ostropestřcem

Přejít do e-shopu