Ostropestřec mariánský

Léčivá bylina s blahodárnými účinky

Ostropestřec mariánský olej - účinky a dávkování

Kvalitní olej z ostropestřce mariánského

Ostropestřec mariánský olej je dalším oblíbeným produktem získaným z rostliny zvané ostropestřec mariánský. Olej se lisuje přímo z jejích plodů. Můžete ho zakoupit ve specializovaných obchodech se zdravou výživou. Jaké má olej z ostropestřce mariánského účinky na náš organismus? Jak dlouho se má užívat a jaké je jeho dávkování?

 

Charakteristika

Ostropestřec mariánský olej je panenský olej, který se prodává ve skleněných lahvičkách. Ostropestřec olej se nejčastěji lisuje za studena. Jedině tak totiž mohou být zachovány všechny účinné látky z rosliny ostropestřec mariánský. Tento olej je opravdu unikátní. Skvěle ale působí i v kombinaci s dalšími přírodními produkty. Jejich jednotlivé účinky by měly být velmi prospěšné pro lidský organismus a měly by se vzájemně doplňovat. Ostropestřec mariánský olej se proto většinou doplňuje o enterosgel a mladý ječmen. Enterosgel se využívá k absorbci toxických látek a obnově funkcí tlustého střeva, jater a dalších důležitých orgánů. Běžně se užívá při detoxikaci, infekcích, zažívacích potížích, při potížích s játry nebo žlučníkem. Mladý ječmen je bohatý na vitamíny, minerály a nejrůznější enzymy.

 

Účinky oleje z ostropestřce mariánského

Ostropestřec mariánský olej pozitivně působí v celé řadě oblastí. Především posiluje játra, brání propuknutí jaterních nemocí a zároveň poskytuje prevenci - ochranu játrům. Dále se ostropestřec olej užívá při potížích se žlučníkem a při detoxikacích. Samotný olej též působí i na akné, lupenku nebo na popáleniny. Více o jeho pozitivních účincích na náš organismus se můžete dočíst na hlavní stránce webu. Alternativními produkty jsou ostropestřec mariánský čaj a ostropestřec mariánský kapky.

 

Ostropestřec mariánský olej a jeho dávkování

Pokud se právě teď chystáte na očistu svého organismu, určitě ostropestřec vyzkoušejte. Svými účinky v detoxikaci se určitě vyrovná například chlorelle nebo zelenému jílu. Ostropestřec mariánský olej se užívá v čtrnácti až dvacetidenní kúře, během které se dávkuje jedna až dvě lžičky oleje denně, a to ráno nalačno či večer před spaním. Ostropestřec mariánský olej je vhodný pro vnitřní i vnější použití.

VYHLEDÁVÁNÍ

Vyzkoušejte ostropestřec

 

Olej z ostropestřce mariánského

 

Ostropestřec mariánský - olej

Přejít do e-shopu

 

Jaterní očista

 

Jaterní očista I s ostropestřcem

Přejít do e-shopu

14-20 ti denní detoxikační kůra vhodná pro všechny kdo chtějí očistit svůj organismus od škodlivých látek